OFERTY PRACY / SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W DZIALE EKSPORTU

Specjalista ds. sprzedaży w dziale eksportu

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku,
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji,
  • Bieżąca analiza rynku oraz monitorowania działań konkurencji,
  • Wyjazdy zagraniczne,
  • Raportowanie działań.

Wymagania:

  • Znajomość branży meblowej,
  • Kilkuletnie doświadczenia na samodzielnym stanowisku w sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych,
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B- czynne,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwości rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na E-mail: n.adamska@unimebel.pl