SOFA CORTESE

Sofa Cortese

Oferowana przez nas sofa rozkładana to produkt, który w sposób doskonały łączy tradycyjne siedzisko z miejscem do spania. Jest niezwykle komfortowa i funkcjonalna. W jej skład wchodzi fotel z funkcją relaks oraz podręczny barek. Modułowy charakter pozwala w dowolny sposób aranżować wnętrza, tak aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i podkreślić jej zalety.

Oferowana przez nas sofa rozkładana wyróżnia się czystością formy, atrakcyjnym designem i wspaniałą kolorystyką. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, jesteśmy w stanie wykonać sofę w dowolnej kolorystyce. Każda dostępna u nas sofa rozkładana jest wykonana w sposób gwarantujący trwałość i niezawodność. To, co ją wyróżnia, to perfekcyjna dbałość o najmniejszy nawet detal.

Cortese jest kolekcją modułową. W jej skład wchodzi rozkładana sofa z regulacją głębokości siedziska, fotel z funkcją relaks oraz podręczny barek. Modułowy charakter pozwala w dowolny sposób aranżować wnętrza, tak by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i podkreślić jej zalety.

szer. 160/gł. 91/wys. 100 cm,
powierzchnia spania 210x107 cm

Wierzymy w to, że nasza oferta spotka się z Państwa satysfakcją i zadowolenie. Zapraszamy!

 

Funkcjonalność:
               

Powiązane produkty